Elit Grup Anaokulu

Anaokulu kampüsündeki eğitim anlayışımız;

Çocuklarımızın, geleceğin ihtiyaçlarına yönelik olarak hazır hale getirilmesidir. Kampüsümüzde oluşturulan alanlar ile çocuklarımızın kendini ifade edebilen. Okuma yazma öğrenmeye hazır, öğrenmeyi seven, merak eden, yabancı dil temelini sağlam şekilde oluşturmuş, geleceğin teknoloji dili olan kodlama mantığını almış, takım çalışmasını kavramış, paylaşımcı, sorgulayan, doğayı ve hayvanları seven bir kişilik kazanmaları hedeflenmektedir.

Kampüsümüz içerisinde 2000 metre kare bahçemiz, çocuklarımızın toprağı işlemeleri için hobi alanları, 180 metre kare kum havuzu ve denge parkuru, hayvanat bahçesi, 270 metre kare oyun parkı bulunmaktadır.

Bununla birlikte, 2500 metre kare eğitim binamızın içerisinde 100 metre kare drama dersliği, 80 metre kare jimnastik dersliği, ingilizce dersliği, kodlama dersliği ile geleceğin çocuklarını yetiştirmek için hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Elit Grup Anaokulu öğrencileri İnegöl’de ilk ve tek olan Erasmus+ projemiz, Nature As Teacher (Öğretmenim Doğa)
ile dünyaya açılıyor. Bu proje kapsamında öğrencilerimiz doğada, yaşamı, doğanın sunduğu imkanların kıymetini ve değerini öğreniyor. Bu proje Avrupa Birliği destekli olup dört ülke (Norveç, İspanya, İngiltere, Estonya ) ile ortak yürütülmektedir. Özel Elit Grup Anaokulu olarak farklılıkları, zenginlikleri, teknolojiyi öğrencilerimiz ile buluşturmak için projelerimiz artarak devam edecektir.