Elit Grup İlkokul Ortaokul

İlkokul;

Nitelikli insan yetiştirme hedefi, birinci sınıfta aktif uygulama ile başlar.

İkinci sınıf itibarı ile ikili kulüp sistemi uygulanarak aktif biçimde kulüp ve atölyeler ile tanışır. Judo, sanat atölyesi, gitar, piyano, basketbol, hentbol, ingilice drama, halk oyunları, ahşap yakma kulüpler arasındadır.

Aylık tarama sınavları ile çocuğun bilgi alt yapısı ölçülüp bireysel, grup ve sınıf bazında etütler ile desteklenmektedir. Kelime avcısı, sen olsan projeleri ile okuma hızları ve anlam yeterliliği tamamlanır. “Baş-arı”, “İyilik avcısı” projeleri ile değerler eğitimi evdee ve okulda aktif takip edilir.

Ortaokul;

Elit Grup Ortaokul olarak geleceği yeniden inşa ediyoruz. İlkokulda başlattığımız ikili kulüp sistemi ile öğrencilerimizin yeteneği keşfedilip, ortaokul kulüp sisteminde bir adım ileriye taşınarak daha profestyonel hale gelir.

Aktif eğitim modülü ile haftalık kazanım değerlendirme sınavı, haftasonu kursları, ödev saati, soru çözümü ve akşam etütleri desteği ile öğrencilerimizin akademik anlamda üst düzey beceri kazanması hedeflenir.

Ayrıca Elit Grup Ortaokulu öğrencileri ile “robotik kodlama” alanında hem Türkiye projeleri hem de Erasmus+ projeleri ile destekleyip bu alanda öğrencilerimizin teknolojiyi daha yakından tanımalarına olanak sağlamış oluruz.